هزینه انواع آمبره مو

by آمبره مو in آگوست 24, 2019

آمبره مو یکی از روش های رنگ کردن موهاست که طرفداران بسیاری دارد. دلیل این امر آن است که هنگامی که شما موهای خود را آمبره میکنید به دلیل حالت سایه واری که موهایتان میگیرد، قیافه تان جوان تر و پوستتان روشن تر به نظر می رشد. این موضوع تنها یکی از دلایل علاقه مردم به آمبره می باشد. از دیگر فواید آمبره می توان به درشت شدن چشم ها اشاره کرد. علاوه بر این به دلیل اینکه آمبره کردن موها با رنگ کردن موها فرق می کند اگر موهای شما بلند شکند و رشد کنند، آمبره زیباتر هم به نظر میرسد. آمبره رنگ ها و انواع مختلفی دارد که در زیر می توانید لیستی از قشنگ ترین رنگ ها برای آمبره مو را مشاهده کنید.

لیست رنگ های آمبره:

1. رنگ آمبره قهوه ای روشن و اندکی سبز

2. رنگ آمبره ترکیبی بلوند طلایی و قهوه ای

3. رنگ آمبره ترکیبی قهوه ای و طلایی

4. رنگ آمبره پلاتینه

5. رنگ آمبره ماهگونیِ مسی

6. رنگ آمبره ترکیبی بلوند کرمی

7. رنگ آمبره قهوه ای به همراه هایلایت

8. رنگ آمبره قرمز آتشین

9. رنگ آمبره دودی نقره ای

10. رنگ آمبره قهوه ای شکلاتی

بسیاری از کاربران از ما سوالات زیادی درباره قیمت آمبره مو پرسیده اند که در پاسخ باید گفت قیمت آمبره مو به فاکتورهای بسیاری ربط دارد که باعث می شود قیمت آن متغییر باشد. نیزان بلندی موهای خود شما در قیمت آمبره تاثیر بسزایی دارد و هرقدر مو بلندتر باشد قیمت آمبره نیز به طبع بالاتر می رود. همچنین مواد به کار رفته در آمبره مو هرچقدر جنس مرغوب تری داشته باشند و از برند های معروفتری باشند باعث می شود هزینه آمبره نیز بالاتر برود. علاوه بر تمامی این نکات هزینه آمبره کردن مو ها در بخش های مختلف تهران و شهرستان ها با یکدیگر بسیار متفاوت است که ما در پایین سعی کرده ایم میانگین دقیق آمبره را در شمال، جنوب، شرق، غرب و مرکز تهران برای شما عزیزان تهیه و فهرست کنیم.

هزینه انواع آمبره مو

هزینه انواع آمبره مو

همچنین بخوانید : هزینه انواع سامبره مو

هزینه آمبره مو در نقاط مختلف تهران

1. هزینه آمبره مو در شمال تهران
از 1,000,000 تا 3,000,0000

2. هزینه آمبره مو در جنوب تهران
از 100,000 تا 400,000

3. هزینه آمبره مو در شرق تهران
از 400,000 تا 1,500,000

4. هزینه آمبره مو در غرب تهران
از 900,000 تا 2,000,000

5. هزینه آمبره مو در مرکز تهران
از 500,000 تا 1,500,000

انتخاب مرکز مناسبی برای آمبره مو بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد و این از آن جهت است که اگر آمبره موهایتان مناسب نباشد هم به موهایتان صدمه زده اید و هم طرح و رنگ مورد نظرتان را بدست نیاورده اید. همچنین باید در انتخاب برند و جنس مواد بکار رفته نیز دقت کنید تا در نهایت موهایتان نسوزد و سالم بماند. با رعایت این نکات و دانش اندکی که از مطلب فوق بدست آورده اید می توانید به طور آگاهانه دست به آمبره موهای خود بزنید و به آنچه دوست دارید دست پیدا کنید.

آیا شما  رنگ مو کار و یا آرایشگر هستید؟

همچنین اگر شما درحوزه آرایشی و بهداشتی فعالیت میکنید میتوانید با ما تماس بگیرید تا نحوه کار و محصولات شما را در سایت اضافه کنیم با قرار دادن شما در سایت، کاربران  بهتر میتوانند با شما ارتباط برقرار کنند

تماس تلفنی

09395254747

تماس با پشتیبانی در تلگرام

Poshtiban_site@

Leave a Reply